Activitats dirigides: consulta l'horari de totes les nostres classes!

T’agraden les activitats dirigides com la Zumba, el Body combat o el Body pump? O prefereixes altres activitats menys coreografiades com el Soulbody, el Pilates o el Ioga? Al CEM Bac de Roda trobaràs un gran ventall de possibilitats adaptades a tots els nivells i necessitats.

Activitats físiques, amb suport musical o sense, destinades a millorar les diferents qualitats físiques bàsiques. Consulta quines d’aquestes activitats són interessants per tu. Vine a provar-les!

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Virtual.
Sala C
07:00
07:45

G.A.C.
Sala 1
07:00
07:55

Abdominals
Sala F
07:15
07:30

Boardfit.
PG
07:30
08:15

Abdominals
Sala F
08:00
08:15

Aqua t.b.c.
PP
08:00
08:45

Virtual.
Sala C
08:00
08:45

Soulbody.
Sala 1
08:00
08:55

Aquagym.
PI
08:15
09:00
Cycling.
Sala C
07:00
07:45

Soulbody.
Sala 1
07:00
07:55
Step.
Sala 1
07:00
07:25

Virtual.
Sala C
07:00
07:45

Abdominals
Sala F
07:15
07:30

Zumba.
Sala 1
07:30
07:55

Boardfit.
PG
07:30
08:15

Abdominals
Sala F
08:00
08:15

Aqua t.b.c.
PP
08:00
08:45

Virtual.
Sala C
08:00
08:45

Body Pump.
Sala 1
08:00
08:55

Aqua t.b.c.
PP
08:15
09:00

Taix-txí.
Sala 2
08:30
09:25

Aqua t.b.c.
PP
09:00
09:45

Abdominals
Sala F
09:15
09:30

CETCycle.
Sala C
09:15
10:00

Body Balance.
Sala 2
09:30
10:25

Zumba.
Sala 1
09:30
10:25

Abdominals
Sala F
10:00
10:15

Aquagym.
PP
10:00
10:45

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling.
Sala C
10:15
11:00

Estiraments
Sala 1
10:30
11:25

Step.
Sala 2
10:30
11:25

Aqua t.b.c.
PP
11:00
11:45

Abdominals
Sala F
11:15
11:30

Virtual.
Sala C
11:15
12:00

Funcional.
Sala 2
11:30
12:25

Soulbody.
Sala 1
11:30
12:25

Abdominals
Sala F
12:15
12:30

Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Cycling.
Sala C
07:00
07:45

Body Balance.
Sala 1
07:00
07:55

Abdominals
Sala F
07:45
08:00
Virtual.
Sala C
07:00
07:45

Body Pump.
Sala 1
07:00
07:55

Abdominals
Sala F
07:15
07:30

Boardfit.
PG
07:30
08:15

Abdominals
Sala F
08:00
08:15

Aquadance.
PP
08:00
08:45

Virtual.
Sala C
08:00
08:45

Body Balance.
Sala 1
08:00
08:55

Aqua t.b.c.
PI
08:15
09:00
08:00
Pilates.
Sala 1
08:00
08:25

Skill Hiit.
08:00
08:30

Aquagym.
PP
08:00
08:45

Virtual.
Sala C
08:00
08:45

Aquagym.
PI
08:15
09:00

Zumba.
Sala 1
08:30
08:55
Skill Hiit.
08:00
08:30

Aqua t.b.c.
PP
08:00
08:45

Virtual.
Sala C
08:00
08:45

G.A.C.
Sala 1
08:00
08:55

Aquagym.
PI
08:15
09:00

Aquarunning + AB.
PI
08:15
09:00
09:00
Aquagym.
PP
09:00
09:45

Abdominals
Sala F
09:15
09:30

Cycling.
Sala C
09:15
10:00

Funcional.
Sala 1
09:30
10:25

Zumba.
Sala 2
09:30
10:25

Aqua t.b.c.
PP
09:45
10:30

Abdominals
Sala F
10:15
10:30

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling.
Sala C
10:15
11:00

Aquagym.
PP
10:30
11:15

Body Combat.
Sala 2
10:30
11:25

Gim Suau.
Sala 1
10:30
11:25

Abdominals
Sala F
11:15
11:30

Aqua t.b.c.
PP
11:15
12:00

Virtual.
Sala C
11:15
12:00

Estiraments
Sala 2
11:30
12:25

Zumba.
Sala 1
11:30
12:25

Abdominals
Sala F
12:15
12:30

Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Pilates.
Sala 2
09:00
09:25

Aquagym.
PP
09:00
09:45

Abdominals
Sala F
09:15
09:30

Cycling.
Sala C
09:15
10:00

Aeròbic
Sala 1
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Abdominals
Sala F
10:00
10:15

Aqua t.b.c.
PP
10:00
10:45

Caminades
10:00
11:00

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling.
Sala C
10:15
11:00

Body Pump.
Sala 1
10:30
11:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25

Aquadance.
PP
11:00
11:45

Abdominals
Sala F
11:15
11:30

Virtual.
Sala C
11:15
12:00

Body Attack.
Sala 2
11:30
12:25

Gim Suau.
Sala 1
11:30
12:25

Abdominals
Sala F
12:15
12:30

Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Aquagym.
PP
09:00
09:45

Abdominals
Sala F
09:15
09:30

Cycling.
Sala C
09:15
10:00

Soulbody.
Sala 1
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Abdominals
Sala F
10:00
10:15

Aquagym.
PP
10:00
10:45

Caminades
10:00
11:00

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling.
Sala C
10:15
11:00

Pilates.
Sala 1
10:30
11:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25

Hidropower.
PP
11:00
11:45

Abdominals
Sala F
11:15
11:30

Virtual.
Sala C
11:15
12:00

Body Combat.
Sala 2
11:30
12:25

Gim Suau.
Sala 1
11:30
12:25

Abdominals
Sala F
12:15
12:30

Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Taix-txí.
Sala 2
09:00
09:25

Aqua t.b.c.
PP
09:00
09:45

Abdominals
Sala F
09:15
09:30

Cycling.
Sala C
09:15
10:00

Taix-txí.
Sala 2
09:30
10:25

Step.
Sala 1
09:30
10:25

Abdominals
Sala F
10:00
10:15

Aigües profundes
PG
10:00
10:45

Aqua t.b.c.
PP
10:00
10:45

CETCycle.
Sala C
10:15
11:00

Body Balance.
Sala 2
10:30
11:25

Zumba.
Sala 1
10:30
11:25

Aquagym.
PP
11:00
11:45

Abdominals
Sala F
11:15
11:30

Virtual.
Sala C
11:15
12:00

Body Pump.
Sala 1
11:30
12:25

Abdominals
Sala F
12:15
12:30

Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
10:00
Abdominals
Sala F
10:00
10:15

Aqua t.b.c.
PP
10:00
10:45

Virtual.
Sala C
10:00
10:45

T.B.C.
Sala 1
10:00
10:55
Abdominals
Sala F
10:00
10:15

Virtual.
Sala C
10:00
10:45
11:00
Aquagym.
PP
11:00
11:45

Cycling.
Sala C
11:00
11:45

Step.
Sala 1
11:00
11:55

Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Virtual.
Sala C
11:00
11:45

Abdominals
Sala F
11:15
11:30
12:00
Cycling.
Sala C
12:00
12:45

G.A.C.
Sala 1
12:00
12:55

Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Virtual.
Sala C
12:00
12:45

Abdominals
Sala F
12:15
12:30
13:00
Abdominals
Sala F
13:15
13:30

Body Balance.
Sala 1
13:15
14:10

Abdominals
Sala F
14:15
14:30

Aqua t.b.c.
PP
14:15
15:00

Cycling.
Sala C
14:15
15:00

Step.
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit.
14:30
15:00

Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Virtual.
Sala C
15:15
16:00

Body Pump.
Sala 1
15:15
16:10

Abdominals
Sala F
16:15
16:30

Body Balance.
Sala 1
16:15
17:10

Abdominals
Sala F
17:15
17:30

Grit series.
Sala 1
17:15
17:40

CETCycle.
Sala C
17:15
18:00

Abdominals
Sala 1
17:45
18:10

Hidropower.
PP
18:00
18:45

Abdominals
Sala F
18:15
18:30

Cycling.
Sala C
18:15
19:00

Step.
Sala 1
18:15
19:10

Pilates.
Sala 2
18:30
19:25

Aquagym.
PP
19:00
19:45

Abdominals
Sala F
19:15
19:30

CETCycle.
Sala C
19:15
20:00

Body Pump.
Sala 1
19:15
20:10

Zumba.
Sala 2
19:30
20:25

Skill Hiit.
20:00
20:30

Aqua t.b.c.
PP
20:00
20:45

Cycling.
Sala C
20:15
21:00

Body Balance.
Sala 1
20:15
21:10

Abdominals
Sala F
20:30
20:45

Step.
Sala 2
20:30
21:25

Abdominals
Sala F
21:15
21:30

Cycling.
Sala C
21:15
22:00

Body Pump.
Sala 1
21:15
22:10
Abdominals
Sala F
13:15
13:30

Zumba.
Sala 1
13:15
14:10

Abdominals
Sala F
14:15
14:30

Grit series.
Sala 1
14:15
14:40

Boardfit.
PG
14:15
15:00

CETCycle.
Sala C
14:15
15:00

Skill Hiit.
14:30
15:00

Body Attack.
Sala 1
14:45
15:10

Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Aqua t.b.c.
PP
15:15
16:00

Virtual.
Sala C
15:15
16:00

Soulbody.
Sala 1
15:15
16:10

Abdominals
Sala F
16:15
16:30

Body Combat.
Sala 1
16:15
17:10

Abdominals
Sala F
17:15
17:30

Cycling.
Sala C
17:15
18:00

Body Pump.
Sala 1
17:15
18:10

Abdominals
Sala F
18:15
18:30

Cycling.
Sala C
18:15
19:00

Zumba.
Sala 1
18:15
19:10

Soulbody.
Sala 2
18:30
19:25

Skill Hiit.
19:00
19:30

Aquagym.
PP
19:00
19:45

Aqua t.b.c.
PP
19:00
19:45

Abdominals
Sala F
19:15
19:30

Cycling.
Sala C
19:15
20:00

Body Attack.
Sala 1
19:15
20:10

Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Patinadors
19:30
20:30

Skill Hiit.
20:00
20:30

Aquagym.
PP
20:00
20:45

Cycling.
Sala C
20:15
21:00

Body Combat.
Sala 1
20:15
21:10

Abdominals
Sala F
20:30
20:45

Ioga
Sala 2
20:30
21:25

Boardfit.
PG
21:00
21:45

Abdominals
Sala F
21:15
21:30

Cycling.
Sala C
21:15
22:00

Body Balance.
Sala 1
21:15
22:10
Abdominals
Sala F
13:15
13:30

Body Pump.
Sala 1
13:15
14:10

Abdominals
Sala F
14:15
14:30

Hidropower.
PP
14:15
15:00

Cycling.
Sala C
14:15
15:00

Body Balance.
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit.
14:30
15:00

Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Virtual.
Sala C
15:15
16:00

Funcional.
Sala 1
15:15
16:10

Abdominals
Sala F
16:15
16:30

Pilates.
Sala 1
16:15
16:40

Estiraments
Sala 1
16:45
17:10

Abdominals
Sala F
17:15
17:30

Cycling.
Sala C
17:15
18:00

Soulbody.
Sala 1
17:15
18:10

Aqua t.b.c.
PP
18:00
18:45

Abdominals
Sala F
18:15
18:30

Grit series.
Sala 1
18:15
18:40

Cycling.
Sala C
18:15
19:00

Body Balance.
Sala 2
18:30
19:25

Body Attack.
Sala 1
18:45
19:10

Aqua t.b.c.
PP
19:00
19:45

Abdominals
Sala F
19:15
19:30

CETCycle.
Sala C
19:15
20:00

Step.
Sala 1
19:15
20:10

Taix-txí.
Sala 2
19:30
20:25

Skill Hiit.
20:00
20:30

Aquarunning + AB.
PP
20:00
20:45

Cycling.
Sala C
20:15
21:00

Zumba.
Sala 1
20:15
21:10

Abdominals
Sala F
20:30
20:45

Pilates.
Sala 2
20:30
20:55

Estiraments
Sala 2
21:00
21:25

Boardfit.
PG
21:00
21:45

Abdominals
Sala F
21:15
21:30

Cycling.
Sala C
21:15
22:00

Body Pump.
Sala 1
21:15
22:10
Abdominals
Sala F
13:15
13:30

Grit series.
Sala 1
13:15
13:40

Body Attack.
Sala 1
13:45
14:10

Abdominals
Sala F
14:15
14:30

Boardfit.
PG
14:15
15:00

CETCycle.
Sala C
14:15
15:00

Body Pump.
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit.
14:30
15:00

Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Aquagym.
PP
15:15
16:00

Virtual.
Sala C
15:15
16:00

Body Combat.
Sala 1
15:15
16:10

Abdominals
Sala F
16:15
16:30

Body Pump.
Sala 1
16:15
17:10

Abdominals
Sala F
17:15
17:30

Virtual.
Sala C
17:15
18:00

Zumba.
Sala 1
17:15
18:10

Abdominals
Sala F
18:15
18:30

CETCycle.
Sala C
18:15
19:00

Soulbody.
Sala 1
18:15
19:10

Step.
Sala 2
18:30
19:25

Skill Hiit.
19:00
19:30

Aqua t.b.c.
PP
19:00
19:45

Abdominals
Sala F
19:15
19:30

Cycling.
Sala C
19:15
20:00

Aeròbic
Sala 1
19:15
20:10

Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Skill Hiit.
20:00
20:30

Hidropower.
PP
20:00
20:45

Cycling.
Sala C
20:15
21:00

Body Pump.
Sala 1
20:15
21:10

Abdominals
Sala F
20:30
20:45

Ioga
Sala 2
20:30
21:25

Abdominals
Sala F
21:15
21:30

Body Combat.
Sala 1
21:15
22:10
Abdominals
Sala F
13:15
13:30

Soulbody.
Sala 1
13:15
14:10

Abdominals
Sala F
14:15
14:30

Aqua t.b.c.
PP
14:15
15:00

Virtual.
Sala C
14:15
15:00

Body Combat.
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit.
14:30
15:00

Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Pilates.
Sala 1
15:15
15:40

Virtual.
Sala C
15:15
16:00

Estiraments
Sala 1
15:45
16:10

Abdominals
Sala F
16:15
16:30

Step.
Sala 1
16:15
17:10

Abdominals
Sala F
17:15
17:30

Virtual.
Sala C
17:15
18:00

Body Balance.
Sala 1
17:15
18:10

Abdominals
Sala F
18:15
18:30

Cycling.
Sala C
18:15
19:00

Body Pump.
Sala 1
18:15
19:10

Taix-txí.
Sala 2
18:30
19:25

Aquagym.
PP
19:00
19:45

Abdominals
Sala F
19:15
19:30

Cycling.
Sala C
19:15
20:00

Body Combat.
Sala 1
19:15
20:10

Taix-txí.
Sala 2
19:30
20:00

Skill Hiit.
20:00
20:30

Aqua t.b.c.
PP
20:00
20:45

Cycling.
Sala C
20:15
21:00

Body Attack.
Sala 1
20:15
21:10

Abdominals
Sala F
20:30
20:45

Abdominals
Sala F
21:15
21:30
Estiraments
Sala 1
13:00
13:25

Virtual.
Sala C
13:00
13:45

Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Virtual.
Sala C
13:00
13:45

Abdominals
Sala F
13:15
13:30
14:00
Virtual.
Sala C
14:00
14:45

Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Virtual.
Sala C
14:00
14:45

Abdominals
Sala F
14:15
14:30
15:00
Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Virtual.
Sala C
15:00
15:45
Abdominals
Sala F
15:00
15:15

Virtual.
Sala C
15:00
15:45
16:00
Virtual.
Sala C
16:00
16:45

Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Virtual.
Sala C
16:00
16:45

Abdominals
Sala F
16:15
16:30
17:00
Virtual.
Sala C
17:00
17:45

Abdominals
Sala F
17:15
17:30
Virtual.
Sala C
17:00
17:45

Abdominals
Sala F
17:15
17:30
18:00
Virtual.
Sala C
18:00
18:45

Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Virtual.
Sala C
18:00
18:45

Abdominals
18:15
18:30
19:00
Virtual.
Sala C
19:00
19:45

Abdominals
Sala F
19:15
19:30
20:00
21:00
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Abdominals
Sala F
07:15
07:30
Abdominals
Sala F
07:15
07:30
Abdominals
Sala F
07:45
08:00
Abdominals
Sala F
07:15
07:30
08:00
Abdominals
Sala F
08:00
08:15
Abdominals
Sala F
08:00
08:15
Abdominals
Sala F
08:00
08:15
09:00
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
Abdominals
Sala F
09:15
09:30
10:00
Abdominals
Sala F
10:15
10:30
Abdominals
Sala F
10:00
10:15
Abdominals
Sala F
10:00
10:15
Abdominals
Sala F
10:00
10:15
Abdominals
Sala F
10:00
10:15
Abdominals
Sala F
10:00
10:15
Abdominals
Sala F
10:00
10:15
11:00
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
Abdominals
Sala F
11:15
11:30
12:00
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
Abdominals
Sala F
12:15
12:30
13:00
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
Abdominals
Sala F
13:15
13:30
14:00
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
Abdominals
Sala F
14:15
14:30
15:00
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
Abdominals
Sala F
15:00
15:15
16:00
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
Abdominals
Sala F
16:15
16:30
17:00
Abdominals
Sala F
17:15
17:30

Abdominals
Sala 1
17:45
18:10

Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Abdominals
Sala F
17:15
17:30
Abdominals
Sala F
17:15
17:30
Abdominals
Sala F
17:15
17:30
Abdominals
Sala F
17:15
17:30
Abdominals
Sala F
17:15
17:30
Abdominals
Sala F
17:15
17:30
18:00
Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Abdominals
Sala F
18:15
18:30
Abdominals
18:15
18:30
19:00
Abdominals
Sala F
19:15
19:30
Abdominals
Sala F
19:15
19:30
Abdominals
Sala F
19:15
19:30
Abdominals
Sala F
19:15
19:30
Abdominals
Sala F
19:15
19:30
Abdominals
Sala F
19:15
19:30
20:00
Abdominals
Sala F
20:30
20:45
Abdominals
Sala F
20:30
20:45
Abdominals
Sala F
20:30
20:45
Abdominals
Sala F
20:30
20:45
Abdominals
Sala F
20:30
20:45
21:00
Abdominals
Sala F
21:15
21:30
Abdominals
Sala F
21:15
21:30
Abdominals
Sala F
21:15
21:30
Abdominals
Sala F
21:15
21:30
Abdominals
Sala F
21:15
21:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Aeròbic
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aeròbic
Sala 1
19:15
20:10
20:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:00
10:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aqua t.b.c.
PP
08:00
08:45
Aqua t.b.c.
PP
08:00
08:45

Aqua t.b.c.
PP
08:15
09:00
Aqua t.b.c.
PP
08:00
08:45
Aqua t.b.c.
PI
08:15
09:00
09:00
Aqua t.b.c.
PP
09:45
10:30
Aqua t.b.c.
PP
09:00
09:45
Aqua t.b.c.
PP
09:00
09:45
10:00
Aqua t.b.c.
PP
10:00
10:45
Aqua t.b.c.
PP
10:00
10:45
Aqua t.b.c.
PP
10:00
10:45
11:00
Aqua t.b.c.
PP
11:15
12:00
Aqua t.b.c.
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
Aqua t.b.c.
PP
14:15
15:00
Aqua t.b.c.
PP
14:15
15:00
15:00
Aqua t.b.c.
PP
15:15
16:00
16:00
17:00
18:00
Aqua t.b.c.
PP
18:00
18:45
19:00
Aqua t.b.c.
PP
19:00
19:45
Aqua t.b.c.
PP
19:00
19:45
Aqua t.b.c.
PP
19:00
19:45
20:00
Aqua t.b.c.
PP
20:00
20:45
Aqua t.b.c.
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquadance.
PP
08:00
08:45
09:00
10:00
11:00
Aquadance.
PP
11:00
11:45

Dimarts

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquagym.
PI
08:15
09:00
Aquagym.
PP
08:00
08:45

Aquagym.
PI
08:15
09:00
Aquagym.
PI
08:15
09:00
09:00
Aquagym.
PP
09:00
09:45
Aquagym.
PP
09:00
09:45
Aquagym.
PP
09:00
09:45
10:00
Aquagym.
PP
10:30
11:15
Aquagym.
PP
10:00
10:45
Aquagym.
PP
10:00
10:45
11:00
Aquagym.
PP
11:00
11:45
Aquagym.
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
15:00
Aquagym.
PP
15:15
16:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aquagym.
PP
19:00
19:45
Aquagym.
PP
19:00
19:45
Aquagym.
PP
19:00
19:45
20:00
Aquagym.
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquarunning + AB.
PI
08:15
09:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Aquarunning + AB.
PP
20:00
20:45

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Boardfit.
PG
07:30
08:15
Boardfit.
PG
07:30
08:15
Boardfit.
PG
07:30
08:15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Boardfit.
PG
14:15
15:00
Boardfit.
PG
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Boardfit.
PG
21:00
21:45
Boardfit.
PG
21:00
21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11:00
Body Attack.
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
Body Attack.
Sala 1
13:45
14:10
14:00
Body Attack.
Sala 1
14:45
15:10
15:00
16:00
17:00
18:00
Body Attack.
Sala 1
18:45
19:10
19:00
Body Attack.
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Attack.
Sala 1
20:15
21:10
21:00

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Body Balance.
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Body Balance.
Sala 1
08:00
08:55
09:00
Body Balance.
Sala 2
09:30
10:25
10:00
Body Balance.
Sala 2
10:30
11:25
11:00
12:00
13:00
Body Balance.
Sala 1
13:15
14:10
14:00
Body Balance.
Sala 1
14:15
15:10
15:00
16:00
Body Balance.
Sala 1
16:15
17:10
17:00
Body Balance.
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Body Balance.
Sala 2
18:30
19:25
19:00
20:00
Body Balance.
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Balance.
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Body Combat.
Sala 2
10:30
11:25
11:00
Body Combat.
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Body Combat.
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Body Combat.
Sala 1
15:15
16:10
16:00
Body Combat.
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
19:00
Body Combat.
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Combat.
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Combat.
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Body Pump.
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Body Pump.
Sala 1
08:00
08:55
09:00
10:00
Body Pump.
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Body Pump.
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Body Pump.
Sala 1
13:15
14:10
14:00
Body Pump.
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Body Pump.
Sala 1
15:15
16:10
16:00
Body Pump.
Sala 1
16:15
17:10
17:00
Body Pump.
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Body Pump.
Sala 1
18:15
19:10
19:00
Body Pump.
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Pump.
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Pump.
Sala 1
21:15
22:10
Body Pump.
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Caminades
10:00
11:00
Caminades
10:00
11:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
CETCycle.
Sala C
09:15
10:00
10:00
CETCycle.
Sala C
10:15
11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
CETCycle.
Sala C
14:15
15:00
CETCycle.
Sala C
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
CETCycle.
Sala C
17:15
18:00
18:00
CETCycle.
Sala C
18:15
19:00
19:00
CETCycle.
Sala C
19:15
20:00
CETCycle.
Sala C
19:15
20:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Cycling.
Sala C
07:00
07:45
Cycling.
Sala C
07:00
07:45
08:00
09:00
Cycling.
Sala C
09:15
10:00
Cycling.
Sala C
09:15
10:00
Cycling.
Sala C
09:15
10:00
Cycling.
Sala C
09:15
10:00
10:00
Cycling.
Sala C
10:15
11:00
Cycling.
Sala C
10:15
11:00
Cycling.
Sala C
10:15
11:00
Cycling.
Sala C
10:15
11:00
11:00
Cycling.
Sala C
11:00
11:45
12:00
Cycling.
Sala C
12:00
12:45
13:00
14:00
Cycling.
Sala C
14:15
15:00
Cycling.
Sala C
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
Cycling.
Sala C
17:15
18:00
Cycling.
Sala C
17:15
18:00
18:00
Cycling.
Sala C
18:15
19:00
Cycling.
Sala C
18:15
19:00
Cycling.
Sala C
18:15
19:00
Cycling.
Sala C
18:15
19:00
19:00
Cycling.
Sala C
19:15
20:00
Cycling.
Sala C
19:15
20:00
Cycling.
Sala C
19:15
20:00
20:00
Cycling.
Sala C
20:15
21:00
Cycling.
Sala C
20:15
21:00
Cycling.
Sala C
20:15
21:00
Cycling.
Sala C
20:15
21:00
Cycling.
Sala C
20:15
21:00
21:00
Cycling.
Sala C
21:15
22:00
Cycling.
Sala C
21:15
22:00
Cycling.
Sala C
21:15
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Estiraments
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Estiraments
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
Estiraments
Sala 1
13:00
13:25
14:00
15:00
Estiraments
Sala 1
15:45
16:10
16:00
Estiraments
Sala 1
16:45
17:10
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Estiraments
Sala 2
21:00
21:25

Dilluns

Dimecres

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Funcional.
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
Funcional.
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
15:00
Funcional.
Sala 1
15:15
16:10
16:00

Dilluns

Dimecres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
G.A.C.
Sala 1
07:00
07:55
08:00
G.A.C.
Sala 1
08:00
08:55
09:00
10:00
11:00
12:00
G.A.C.
Sala 1
12:00
12:55

Dilluns

Dijous

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Gim Suau.
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Gim Suau.
Sala 1
11:30
12:25
Gim Suau.
Sala 1
11:30
12:25
12:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
13:00
Grit series.
Sala 1
13:15
13:40
14:00
Grit series.
Sala 1
14:15
14:40
15:00
16:00
17:00
Grit series.
Sala 1
17:15
17:40
18:00
Grit series.
Sala 1
18:15
18:40

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11:00
Hidropower.
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
Hidropower.
PP
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Hidropower.
PP
18:00
18:45
19:00
20:00
Hidropower.
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25
Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Ioga
Sala 2
20:30
21:25
Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Ioga
Sala 2
20:30
21:25
20:00
21:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
19:00
Patinadors
19:30
20:30
20:00

Dimarts

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Pilates.
Sala 1
08:00
08:25
09:00
Pilates.
Sala 2
09:00
09:25
10:00
Pilates.
Sala 1
10:30
11:25
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Pilates.
Sala 1
15:15
15:40
16:00
Pilates.
Sala 1
16:15
16:40
17:00
18:00
Pilates.
Sala 2
18:30
19:25
19:00
20:00
Pilates.
Sala 2
20:30
20:55

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Skill Hiit.
08:00
08:30
Skill Hiit.
08:00
08:30
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Skill Hiit.
14:30
15:00
Skill Hiit.
14:30
15:00
Skill Hiit.
14:30
15:00
Skill Hiit.
14:30
15:00
Skill Hiit.
14:30
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Skill Hiit.
19:00
19:30
Skill Hiit.
19:00
19:30
20:00
Skill Hiit.
20:00
20:30
Skill Hiit.
20:00
20:30
Skill Hiit.
20:00
20:30
Skill Hiit.
20:00
20:30
Skill Hiit.
20:00
20:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Soulbody.
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Soulbody.
Sala 1
08:00
08:55
09:00
Soulbody.
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
Soulbody.
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Soulbody.
Sala 1
13:15
14:10
14:00
15:00
Soulbody.
Sala 1
15:15
16:10
16:00
17:00
Soulbody.
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Soulbody.
Sala 2
18:30
19:25
Soulbody.
Sala 1
18:15
19:10
19:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Step.
Sala 1
07:00
07:25
08:00
09:00
Step.
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Step.
Sala 2
10:30
11:25
11:00
Step.
Sala 1
11:00
11:55
12:00
13:00
14:00
Step.
Sala 1
14:15
15:10
15:00
16:00
Step.
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
Step.
Sala 1
18:15
19:10
Step.
Sala 2
18:30
19:25
19:00
Step.
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Step.
Sala 2
20:30
21:25
21:00

Dilluns

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
T.B.C.
Sala 1
10:00
10:55

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Taix-txí.
Sala 2
08:30
09:25
09:00
Taix-txí.
Sala 2
09:00
09:25

Taix-txí.
Sala 2
09:30
10:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Taix-txí.
Sala 2
18:30
19:25

Taix-txí.
Sala 2
19:30
20:00
19:00
Taix-txí.
Sala 2
19:30
20:25
20:00

Dimecres

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Virtual.
Sala C
07:00
07:45
Virtual.
Sala C
07:00
07:45
Virtual.
Sala C
07:00
07:45
08:00
Virtual.
Sala C
08:00
08:45
Virtual.
Sala C
08:00
08:45
Virtual.
Sala C
08:00
08:45
Virtual.
Sala C
08:00
08:45
Virtual.
Sala C
08:00
08:45
09:00
10:00
Virtual.
Sala C
10:00
10:45
Virtual.
Sala C
10:00
10:45
11:00
Virtual.
Sala C
11:15
12:00
Virtual.
Sala C
11:15
12:00
Virtual.
Sala C
11:15
12:00
Virtual.
Sala C
11:15
12:00
Virtual.
Sala C
11:15
12:00
Virtual.
Sala C
11:00
11:45
12:00
Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Virtual.
Sala C
12:15
13:00
Virtual.
Sala C
12:00
12:45
13:00
Virtual.
Sala C
13:00
13:45
Virtual.
Sala C
13:00
13:45
14:00
Virtual.
Sala C
14:15
15:00
Virtual.
Sala C
14:00
14:45
Virtual.
Sala C
14:00
14:45
15:00
Virtual.
Sala C
15:15
16:00
Virtual.
Sala C
15:15
16:00
Virtual.
Sala C
15:15
16:00
Virtual.
Sala C
15:15
16:00
Virtual.
Sala C
15:15
16:00
Virtual.
Sala C
15:00
15:45
Virtual.
Sala C
15:00
15:45
16:00
Virtual.
Sala C
16:00
16:45
Virtual.
Sala C
16:00
16:45
17:00
Virtual.
Sala C
17:15
18:00
Virtual.
Sala C
17:15
18:00
Virtual.
Sala C
17:00
17:45
Virtual.
Sala C
17:00
17:45
18:00
Virtual.
Sala C
18:00
18:45
Virtual.
Sala C
18:00
18:45
19:00
Virtual.
Sala C
19:00
19:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Zumba.
Sala 1
07:30
07:55
08:00
Zumba.
Sala 1
08:30
08:55
09:00
Zumba.
Sala 2
09:30
10:25
Zumba.
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Zumba.
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Zumba.
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Zumba.
Sala 1
13:15
14:10
14:00
15:00
16:00
17:00
Zumba.
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Zumba.
Sala 1
18:15
19:10
19:00
Zumba.
Sala 2
19:30
20:25
20:00
Zumba.
Sala 1
20:15
21:10
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

No actividades available!