Activitats dirigides: consulta l'horari de totes les nostres classes!

T’agraden les activitats dirigides com la Zumba, el Body combat o el Body pump? O prefereixes altres activitats menys coreografiades com el Soulbody, el Pilates o el Ioga? Al CEM Bac de Roda trobaràs un gran ventall de possibilitats adaptades a tots els nivells i necessitats.

Activitats físiques, amb suport musical o sense, destinades a millorar les diferents qualitats físiques bàsiques. Consulta quines d’aquestes activitats són interessants per tu. Vine a provar-les!

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
G.A.C
Sala 1
07:00
07:55

Boardfit.
PG
07:30
08:15

Virtual
Sala C
08:00
08:45

Soulbody
Sala 1
08:00
08:55

Aquagym
PI
08:15
09:00
Cycling
Sala C
07:00
07:45

Soulbody
Sala 1
07:00
07:55
Step
Sala 1
07:00
07:25

Virtual
Sala C
07:00
07:45

Zumba
Sala 1
07:30
07:55

Boardfit.
PG
07:30
08:15

Virtual
Sala C
08:00
08:45

Body Pump
Sala 1
08:00
08:55

Taix-txí
Sala 2
08:30
09:25

CETCycle
Sala C
09:15
10:00

Body Balance
Sala 2
09:30
10:25

Zumba
Sala 1
09:30
10:25

Aquagym
PP
10:00
10:45

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling
Sala C
10:15
11:00

Estiraments
Sala 1
10:30
11:25

Step
Sala 2
10:30
11:25

Virtual
Sala C
11:15
12:00

Funcional
Sala 2
11:30
12:25

Soulbody
Sala 1
11:30
12:25

Virtual
Sala C
12:15
13:00
Cycling
Sala C
07:00
07:45

Body Balance
Sala 1
07:00
07:55
Virtual
Sala C
07:00
07:45

Body Pump
Sala 1
07:00
07:55

Boardfit.
PG
07:30
08:15

Aquadance
PP
08:00
08:45

Virtual
Sala C
08:00
08:45

Body Balance
Sala 1
08:00
08:55
08:00
Pilates
Sala 1
08:00
08:25

Skill Hiit
08:00
08:30

Aquagym
PP
08:00
08:45

Virtual
Sala C
08:00
08:45

Aquagym
PI
08:15
09:00

Funcional
Sala 1
08:30
08:55
Skill Hiit
08:00
08:30

Virtual
Sala C
08:00
08:45

G.A.C
Sala 1
08:00
08:55

Aquagym
PI
08:15
09:00

Aquarunning + AB.
PI
08:15
09:00
09:00
Aquagym
PP
09:00
09:45

Cycling
Sala C
09:15
10:00

Funcional
Sala 1
09:30
10:25

Zumba
Sala 2
09:30
10:25

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling
Sala C
10:15
11:00

Aquagym
PP
10:30
11:15

Body Combat
Sala 2
10:30
11:25

Gim Suau
Sala 1
10:30
11:25

Virtual
Sala C
11:15
12:00

Estiraments
Sala 2
11:30
12:25

Zumba
Sala 1
11:30
12:25

Virtual
Sala C
12:15
13:00
Pilates
Sala 2
09:00
09:25

Aquagym
PP
09:00
09:45

Cycling
Sala C
09:15
10:00

Aeròbic
Sala 1
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Caminades
10:00
11:00

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling
Sala C
10:15
11:00

Body Pump
Sala 1
10:30
11:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25

Aquadance
PP
11:00
11:45

Virtual
Sala C
11:15
12:00

Body Attack
Sala 2
11:30
12:25

Gim Suau
Sala 1
11:30
12:25

Virtual
Sala C
12:15
13:00
Aquagym
PP
09:00
09:45

Cycling
Sala C
09:15
10:00

Soulbody
Sala 1
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Aquagym
PP
10:00
10:45

Caminades
10:00
11:00

Aigües profundes
PG
10:15
11:00

Cycling
Sala C
10:15
11:00

Pilates
Sala 1
10:30
11:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25

Hidropower
PP
11:00
11:45

Virtual
Sala C
11:15
12:00

Body Combat
Sala 2
11:30
12:25

Gim Suau
Sala 1
11:30
12:25

Virtual
Sala C
12:15
13:00
Taix-txí
Sala 2
09:00
09:25

Cycling
Sala C
09:15
10:00

Step
Sala 1
09:30
10:25

Taix-txí
Sala 2
09:30
10:25

Aigües profundes
PG
10:00
10:45

Virtual
Sala C
10:15
11:00

Body Balance
Sala 2
10:30
11:25

Zumba
Sala 1
10:30
11:25

Aquagym
PP
11:00
11:45

Virtual
Sala C
11:15
12:00

Body Pump
Sala 1
11:30
12:25

Virtual
Sala C
12:15
13:00
10:00
Virtual
Sala C
10:00
10:45

Funcional
Sala 1
10:00
10:55
Virtual
Sala C
10:00
10:45
11:00
Aquagym
PP
11:00
11:45

Cycling
Sala C
11:00
11:45

Step
Sala 1
11:00
11:55
Virtual
Sala C
11:00
11:45
12:00
Cycling
Sala C
12:00
12:45

G.A.C
Sala 1
12:00
12:55
Virtual
Sala C
12:00
12:45
13:00
Soulbody
Sala 1
13:15
14:10

Cycling
Sala C
14:15
15:00

Funcional
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit
14:30
15:00

Virtual
Sala C
15:15
16:00

Body Pump
Sala 1
15:15
16:10

Body Balance
Sala 1
16:15
17:10

Grit series
Sala 1
17:15
17:40

CETCycle
Sala C
17:15
18:00
Zumba
Sala 1
13:15
14:10

Boardfit.
PG
14:15
15:00

CETCycle
Sala C
14:15
15:00

Soulbody
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit
14:30
15:00

Grit series
Sala1
15:15
15:40

Virtual
Sala C
15:15
16:00

Body Attack
Sala 1
15:45
16:10

Body Combat
Sala 1
16:15
17:10

Cycling
Sala C
17:15
18:00

Body Pump
Sala 1
17:15
18:10

Cycling
Sala C
18:15
19:00

Zumba
Sala 1
18:15
19:10

Soulbody
Sala 2
18:30
19:25

Skill Hiit
19:00
19:30

Aquagym
PP
19:00
19:45

Cycling
Sala C
19:15
20:00

Body Attack
Sala 1
19:15
20:10

Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Patinadors
19:30
20:30

Skill Hiit
20:00
20:30

Aquagym
PP
20:00
20:45

Cycling
Sala C
20:15
21:00

Body Combat
Sala 1
20:15
21:10

Ioga
Sala 2
20:30
21:25

Boardfit.
PG
21:00
21:45

Cycling
Sala C
21:15
22:00

Body Balance
Sala 1
21:15
22:10
Body Balance
Sala 1
13:15
14:10

Grit series
Sala 1
14:15
14:40

Boardfit.
PG
14:15
15:00

CETCycle
Sala C
14:15
15:00

Skill Hiit
14:30
15:00

Body Attack
Sala 1
14:45
15:10

Aquagym
PP
15:15
16:00

Virtual
Sala C
15:15
16:00

Body Combat
Sala 1
15:15
16:10

Body Pump
Sala 1
16:15
17:10

Virtual
Sala C
17:15
18:00

Zumba
Sala 1
17:15
18:10

CETCycle
Sala C
18:15
19:00

Soulbody
Sala 1
18:15
19:10

Step
Sala 2
18:30
19:25

Skill Hiit
19:00
19:30

Cycling
Sala C
19:15
20:00

Aeròbic
Sala 1
19:15
20:10

Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Skill Hiit
20:00
20:30

Hidropower
PP
20:00
20:45

Cycling
Sala C
20:15
21:00

Body Pump
Sala 1
20:15
21:10

Ioga
Sala 2
20:30
21:25

Body Combat
Sala 1
21:15
22:10
Body Pump
Sala 1
13:15
14:10

Virtual
Sala C
14:15
15:00

Body Combat
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit
14:30
15:00

Virtual
Sala C
15:15
16:00

Estiraments
Sala 1
15:15
16:10

Step
Sala 1
16:15
17:10

Virtual
Sala C
17:15
18:00

Body Balance
Sala 1
17:15
18:10

Cycling
Sala C
18:15
19:00

Body Pump
Sala 1
18:15
19:10

Taix-txí
Sala 2
18:30
19:25

Aquagym
PP
19:00
19:45

Cycling
Sala C
19:15
20:00

Body Combat
Sala 1
19:15
20:10

Taix-txí
Sala 2
19:30
20:00

Skill Hiit
20:00
20:30

Cycling
Sala C
20:15
21:00

Body Attack
Sala 1
20:15
21:10
Estiraments
Sala 1
13:00
13:25

Virtual
Sala C
13:00
13:45
Virtual
Sala C
13:00
13:45
14:00
Hidropower
PP
14:15
15:00

Cycling
Sala C
14:15
15:00

Body Pump
Sala 1
14:15
15:10

Skill Hiit
14:30
15:00

Virtual
Sala C
15:15
16:00

Soulbody
Sala 1
15:15
16:10

Pilates
Sala 1
16:15
17:10

Cycling
Sala C
17:15
18:00
Virtual
Sala C
14:00
14:45
Virtual
Sala C
14:00
14:45
15:00
Virtual
Sala C
15:00
15:45
Virtual
Sala C
15:00
15:45
16:00
Virtual
Sala C
16:00
16:45
Virtual
Sala C
16:00
16:45
17:00
Virtual
Sala C
17:00
17:45
Virtual
Sala C
17:00
17:45
18:00
Hidropower
PP
18:00
18:45

Cycling
Sala C
18:15
19:00

Step
Sala 1
18:15
19:10

Pilates
Sala 2
18:30
19:25

Aquagym
PP
19:00
19:45

CETCycle
Sala C
19:15
20:00

Body Pump
Sala 1
19:15
20:10

Zumba
Sala 2
19:30
20:25

Skill Hiit
20:00
20:30

Cycling
Sala C
20:15
21:00

Body Balance
Sala 1
20:15
21:10

Body Attack
Sala 2
20:30
21:25

Cycling
Sala C
21:15
22:00

Body Pump
Sala 1
21:15
22:10
Grit series
Sala 1
18:15
18:40

Cycling
Sala C
18:15
19:00

Body Balance
Sala 2
18:30
19:25

Body Attack
Sala 1
18:45
19:10

CETCycle
Sala C
19:15
20:00

Step
Sala 1
19:15
20:10

Taix-txí
Sala 2
19:30
20:25

Skill Hiit
20:00
20:30

Aquarunning + AB.
PP
20:00
20:45

Cycling
Sala C
20:15
21:00

Zumba
Sala 1
20:15
21:10

Pilates
Sala 2
20:30
21:25

Boardfit.
PG
21:00
21:45

Cycling
Sala C
21:15
22:00

Body Pump
Sala 1
21:15
22:10
Virtual
Sala C
18:00
18:45
Virtual
Sala C
18:00
18:45
19:00
Virtual
Sala C
19:00
19:45
20:00
21:00
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Aeròbic
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aeròbic
Sala 1
19:15
20:10
20:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Aeròbic
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aeròbic
Sala 1
19:15
20:10
20:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:00
10:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:15
11:00
Aigües profundes
PG
10:00
10:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

No actividades hours available!
No actividades hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquadance
PP
08:00
08:45
09:00
10:00
11:00
Aquadance
PP
11:00
11:45

Dimarts

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquagym
PI
08:15
09:00
Aquagym
PP
08:00
08:45

Aquagym
PI
08:15
09:00
Aquagym
PI
08:15
09:00
09:00
Aquagym
PP
09:00
09:45
Aquagym
PP
09:00
09:45
Aquagym
PP
09:00
09:45
10:00
Aquagym
PP
10:30
11:15
Aquagym
PP
10:00
10:45
Aquagym
PP
10:00
10:45
11:00
Aquagym
PP
11:00
11:45
Aquagym
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
15:00
Aquagym
PP
15:15
16:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aquagym
PP
19:00
19:45
Aquagym
PP
19:00
19:45
Aquagym
PP
19:00
19:45
20:00
Aquagym
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquagym
PI
08:15
09:00
Aquagym
PP
08:00
08:45

Aquagym
PI
08:15
09:00
Aquagym
PI
08:15
09:00
09:00
Aquagym
PP
09:00
09:45
Aquagym
PP
09:00
09:45
Aquagym
PP
09:00
09:45
10:00
Aquagym
PP
10:30
11:15
Aquagym
PP
10:00
10:45
Aquagym
PP
10:00
10:45
11:00
Aquagym
PP
11:00
11:45
Aquagym
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
15:00
Aquagym
PP
15:15
16:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aquagym
PP
19:00
19:45
Aquagym
PP
19:00
19:45
Aquagym
PP
19:00
19:45
20:00
Aquagym
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquarunning + AB.
PI
08:15
09:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Aquarunning + AB.
PP
20:00
20:45

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Aquarunning + AB.
PI
08:15
09:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Aquarunning + AB.
PP
20:00
20:45

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Boardfit.
PG
07:30
08:15
Boardfit.
PG
07:30
08:15
Boardfit.
PG
07:30
08:15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Boardfit.
PG
14:15
15:00
Boardfit.
PG
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Boardfit.
PG
21:00
21:45
Boardfit.
PG
21:00
21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Boardfit.
PG
07:30
08:15
Boardfit.
PG
07:30
08:15
Boardfit.
PG
07:30
08:15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Boardfit.
PG
14:15
15:00
Boardfit.
PG
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Boardfit.
PG
21:00
21:45
Boardfit.
PG
21:00
21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11:00
Body Attack
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Body Attack
Sala 1
14:45
15:10
15:00
Body Attack
Sala 1
15:45
16:10
16:00
17:00
18:00
Body Attack
Sala 1
18:45
19:10
19:00
Body Attack
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Attack
Sala 2
20:30
21:25
Body Attack
Sala 1
20:15
21:10
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11:00
Body Attack
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Body Attack
Sala 1
14:45
15:10
15:00
Body Attack
Sala 1
15:45
16:10
16:00
17:00
18:00
Body Attack
Sala 1
18:45
19:10
19:00
Body Attack
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Attack
Sala 2
20:30
21:25
Body Attack
Sala 1
20:15
21:10
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Body Balance
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Body Balance
Sala 1
08:00
08:55
09:00
Body Balance
Sala 2
09:30
10:25
10:00
Body Balance
Sala 2
10:30
11:25
11:00
12:00
13:00
Body Balance
Sala 1
13:15
14:10
14:00
15:00
16:00
Body Balance
Sala 1
16:15
17:10
17:00
Body Balance
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Body Balance
Sala 2
18:30
19:25
19:00
20:00
Body Balance
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Balance
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Body Balance
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Body Balance
Sala 1
08:00
08:55
09:00
Body Balance
Sala 2
09:30
10:25
10:00
Body Balance
Sala 2
10:30
11:25
11:00
12:00
13:00
Body Balance
Sala 1
13:15
14:10
14:00
15:00
16:00
Body Balance
Sala 1
16:15
17:10
17:00
Body Balance
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Body Balance
Sala 2
18:30
19:25
19:00
20:00
Body Balance
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Balance
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Body Combat
Sala 2
10:30
11:25
11:00
Body Combat
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Body Combat
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Body Combat
Sala 1
15:15
16:10
16:00
Body Combat
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
19:00
Body Combat
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Combat
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Combat
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Body Combat
Sala 2
10:30
11:25
11:00
Body Combat
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Body Combat
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Body Combat
Sala 1
15:15
16:10
16:00
Body Combat
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
19:00
Body Combat
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Combat
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Combat
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Body Pump
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Body Pump
Sala 1
08:00
08:55
09:00
10:00
Body Pump
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Body Pump
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Body Pump
Sala 1
13:15
14:10
14:00
Body Pump
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Body Pump
Sala 1
15:15
16:10
16:00
Body Pump
Sala 1
16:15
17:10
17:00
Body Pump
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Body Pump
Sala 1
18:15
19:10
19:00
Body Pump
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Pump
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Pump
Sala 1
21:15
22:10
Body Pump
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Body Pump
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Body Pump
Sala 1
08:00
08:55
09:00
10:00
Body Pump
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Body Pump
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Body Pump
Sala 1
13:15
14:10
14:00
Body Pump
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Body Pump
Sala 1
15:15
16:10
16:00
Body Pump
Sala 1
16:15
17:10
17:00
Body Pump
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Body Pump
Sala 1
18:15
19:10
19:00
Body Pump
Sala 1
19:15
20:10
20:00
Body Pump
Sala 1
20:15
21:10
21:00
Body Pump
Sala 1
21:15
22:10
Body Pump
Sala 1
21:15
22:10
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Caminades
10:00
11:00
Caminades
10:00
11:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Caminades
10:00
11:00
Caminades
10:00
11:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
CETCycle
Sala C
09:15
10:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
CETCycle
Sala C
14:15
15:00
CETCycle
Sala C
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
CETCycle
Sala C
17:15
18:00
18:00
CETCycle
Sala C
18:15
19:00
19:00
CETCycle
Sala C
19:15
20:00
CETCycle
Sala C
19:15
20:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
CETCycle
Sala C
09:15
10:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
CETCycle
Sala C
14:15
15:00
CETCycle
Sala C
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
CETCycle
Sala C
17:15
18:00
18:00
CETCycle
Sala C
18:15
19:00
19:00
CETCycle
Sala C
19:15
20:00
CETCycle
Sala C
19:15
20:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Cycling
Sala C
07:00
07:45
Cycling
Sala C
07:00
07:45
08:00
09:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
10:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
11:00
Cycling
Sala C
11:00
11:45
12:00
Cycling
Sala C
12:00
12:45
13:00
14:00
Cycling
Sala C
14:15
15:00
Cycling
Sala C
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
Cycling
Sala C
17:15
18:00
Cycling
Sala C
17:15
18:00
18:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
19:00
Cycling
Sala C
19:15
20:00
Cycling
Sala C
19:15
20:00
Cycling
Sala C
19:15
20:00
20:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
21:00
Cycling
Sala C
21:15
22:00
Cycling
Sala C
21:15
22:00
Cycling
Sala C
21:15
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Cycling
Sala C
07:00
07:45
Cycling
Sala C
07:00
07:45
08:00
09:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
Cycling
Sala C
09:15
10:00
10:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
Cycling
Sala C
10:15
11:00
11:00
Cycling
Sala C
11:00
11:45
12:00
Cycling
Sala C
12:00
12:45
13:00
14:00
Cycling
Sala C
14:15
15:00
Cycling
Sala C
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
Cycling
Sala C
17:15
18:00
Cycling
Sala C
17:15
18:00
18:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
Cycling
Sala C
18:15
19:00
19:00
Cycling
Sala C
19:15
20:00
Cycling
Sala C
19:15
20:00
Cycling
Sala C
19:15
20:00
20:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
Cycling
Sala C
20:15
21:00
21:00
Cycling
Sala C
21:15
22:00
Cycling
Sala C
21:15
22:00
Cycling
Sala C
21:15
22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Estiraments
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Estiraments
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
Estiraments
Sala 1
13:00
13:25
14:00
15:00
Estiraments
Sala 1
15:15
16:10
16:00

Dilluns

Dimecres

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Estiraments
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Estiraments
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
Estiraments
Sala 1
13:00
13:25
14:00
15:00
Estiraments
Sala 1
15:15
16:10
16:00

Dilluns

Dimecres

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Funcional
Sala 1
08:30
08:55
09:00
Funcional
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Funcional
Sala 1
10:00
10:55
11:00
Funcional
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Funcional
Sala 1
14:15
15:10
15:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Funcional
Sala 1
08:30
08:55
09:00
Funcional
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Funcional
Sala 1
10:00
10:55
11:00
Funcional
Sala 2
11:30
12:25
12:00
13:00
14:00
Funcional
Sala 1
14:15
15:10
15:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
G.A.C
Sala 1
07:00
07:55
08:00
G.A.C
Sala 1
08:00
08:55
09:00
10:00
11:00
12:00
G.A.C
Sala 1
12:00
12:55

Dilluns

Dijous

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
G.A.C
Sala 1
07:00
07:55
08:00
G.A.C
Sala 1
08:00
08:55
09:00
10:00
11:00
12:00
G.A.C
Sala 1
12:00
12:55

Dilluns

Dijous

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Gim Suau
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Gim Suau
Sala 1
11:30
12:25
Gim Suau
Sala 1
11:30
12:25
12:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10:00
Gim Suau
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Gim Suau
Sala 1
11:30
12:25
Gim Suau
Sala 1
11:30
12:25
12:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
14:00
Grit series
Sala 1
14:15
14:40
15:00
Grit series
Sala1
15:15
15:40
16:00
17:00
Grit series
Sala 1
17:15
17:40
18:00
Grit series
Sala 1
18:15
18:40

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
14:00
Grit series
Sala 1
14:15
14:40
15:00
Grit series
Sala1
15:15
15:40
16:00
17:00
Grit series
Sala 1
17:15
17:40
18:00
Grit series
Sala 1
18:15
18:40

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11:00
Hidropower
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
Hidropower
PP
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Hidropower
PP
18:00
18:45
19:00
20:00
Hidropower
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11:00
Hidropower
PP
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
Hidropower
PP
14:15
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Hidropower
PP
18:00
18:45
19:00
20:00
Hidropower
PP
20:00
20:45

Dilluns

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25
Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Ioga
Sala 2
20:30
21:25
Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Ioga
Sala 2
20:30
21:25
20:00
21:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
19:00
Patinadors
19:30
20:30
20:00

Dimarts

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
19:00
Patinadors
19:30
20:30
20:00

Dimarts

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Pilates
Sala 1
08:00
08:25
09:00
Pilates
Sala 2
09:00
09:25
10:00
Pilates
Sala 1
10:30
11:25
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Pilates
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
Pilates
Sala 2
18:30
19:25
19:00
20:00
Pilates
Sala 2
20:30
21:25
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Pilates
Sala 1
08:00
08:25
09:00
Pilates
Sala 2
09:00
09:25
10:00
Pilates
Sala 1
10:30
11:25
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Pilates
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
Pilates
Sala 2
18:30
19:25
19:00
20:00
Pilates
Sala 2
20:30
21:25
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Skill Hiit
08:00
08:30
Skill Hiit
08:00
08:30
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Skill Hiit
19:00
19:30
Skill Hiit
19:00
19:30
20:00
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Skill Hiit
08:00
08:30
Skill Hiit
08:00
08:30
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
Skill Hiit
14:30
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Skill Hiit
19:00
19:30
Skill Hiit
19:00
19:30
20:00
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30
Skill Hiit
20:00
20:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Soulbody
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Soulbody
Sala 1
08:00
08:55
09:00
Soulbody
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
Soulbody
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Soulbody
Sala 1
13:15
14:10
14:00
Soulbody
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Soulbody
Sala 1
15:15
16:10
16:00
17:00
18:00
Soulbody
Sala 2
18:30
19:25
Soulbody
Sala 1
18:15
19:10
19:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Soulbody
Sala 1
07:00
07:55
08:00
Soulbody
Sala 1
08:00
08:55
09:00
Soulbody
Sala 1
09:30
10:25
10:00
11:00
Soulbody
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Soulbody
Sala 1
13:15
14:10
14:00
Soulbody
Sala 1
14:15
15:10
15:00
Soulbody
Sala 1
15:15
16:10
16:00
17:00
18:00
Soulbody
Sala 2
18:30
19:25
Soulbody
Sala 1
18:15
19:10
19:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Step
Sala 1
07:00
07:25
08:00
09:00
Step
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Step
Sala 2
10:30
11:25
11:00
Step
Sala 1
11:00
11:55
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Step
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
Step
Sala 1
18:15
19:10
Step
Sala 2
18:30
19:25
19:00
Step
Sala 1
19:15
20:10
20:00

Dilluns

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Step
Sala 1
07:00
07:25
08:00
09:00
Step
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Step
Sala 2
10:30
11:25
11:00
Step
Sala 1
11:00
11:55
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Step
Sala 1
16:15
17:10
17:00
18:00
Step
Sala 1
18:15
19:10
Step
Sala 2
18:30
19:25
19:00
Step
Sala 1
19:15
20:10
20:00

Dilluns

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

No actividades hours available!
No actividades hours available!
No actividades hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08:00
Taix-txí
Sala 2
08:30
09:25
09:00
Taix-txí
Sala 2
09:00
09:25

Taix-txí
Sala 2
09:30
10:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Taix-txí
Sala 2
18:30
19:25

Taix-txí
Sala 2
19:30
20:00
19:00
Taix-txí
Sala 2
19:30
20:25
20:00

Dimecres

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Virtual
Sala C
07:00
07:45
Virtual
Sala C
07:00
07:45
08:00
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
09:00
10:00
Virtual
Sala C
10:15
11:00
Virtual
Sala C
10:00
10:45
Virtual
Sala C
10:00
10:45
11:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:00
11:45
12:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:00
12:45
13:00
Virtual
Sala C
13:00
13:45
Virtual
Sala C
13:00
13:45
14:00
Virtual
Sala C
14:15
15:00
Virtual
Sala C
14:00
14:45
Virtual
Sala C
14:00
14:45
15:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:00
15:45
Virtual
Sala C
15:00
15:45
16:00
Virtual
Sala C
16:00
16:45
Virtual
Sala C
16:00
16:45
17:00
Virtual
Sala C
17:15
18:00
Virtual
Sala C
17:15
18:00
Virtual
Sala C
17:00
17:45
Virtual
Sala C
17:00
17:45
18:00
Virtual
Sala C
18:00
18:45
Virtual
Sala C
18:00
18:45
19:00
Virtual
Sala C
19:00
19:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Virtual
Sala C
07:00
07:45
Virtual
Sala C
07:00
07:45
08:00
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
Virtual
Sala C
08:00
08:45
09:00
10:00
Virtual
Sala C
10:15
11:00
Virtual
Sala C
10:00
10:45
Virtual
Sala C
10:00
10:45
11:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:15
12:00
Virtual
Sala C
11:00
11:45
12:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:15
13:00
Virtual
Sala C
12:00
12:45
13:00
Virtual
Sala C
13:00
13:45
Virtual
Sala C
13:00
13:45
14:00
Virtual
Sala C
14:15
15:00
Virtual
Sala C
14:00
14:45
Virtual
Sala C
14:00
14:45
15:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:15
16:00
Virtual
Sala C
15:00
15:45
Virtual
Sala C
15:00
15:45
16:00
Virtual
Sala C
16:00
16:45
Virtual
Sala C
16:00
16:45
17:00
Virtual
Sala C
17:15
18:00
Virtual
Sala C
17:15
18:00
Virtual
Sala C
17:00
17:45
Virtual
Sala C
17:00
17:45
18:00
Virtual
Sala C
18:00
18:45
Virtual
Sala C
18:00
18:45
19:00
Virtual
Sala C
19:00
19:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09:00
Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25
Ioga
Sala 2
09:30
10:25

Ioga
Sala 2
10:30
11:25
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Ioga
Sala 2
20:30
21:25
Ioga
Sala 2
19:30
20:25

Ioga
Sala 2
20:30
21:25
20:00
21:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Zumba
Sala 1
07:30
07:55
08:00
09:00
Zumba
Sala 2
09:30
10:25
Zumba
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Zumba
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Zumba
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Zumba
Sala 1
13:15
14:10
14:00
15:00
16:00
17:00
Zumba
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Zumba
Sala 1
18:15
19:10
19:00
Zumba
Sala 2
19:30
20:25
20:00
Zumba
Sala 1
20:15
21:10
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
Zumba
Sala 1
07:30
07:55
08:00
09:00
Zumba
Sala 2
09:30
10:25
Zumba
Sala 1
09:30
10:25
10:00
Zumba
Sala 1
10:30
11:25
11:00
Zumba
Sala 1
11:30
12:25
12:00
13:00
Zumba
Sala 1
13:15
14:10
14:00
15:00
16:00
17:00
Zumba
Sala 1
17:15
18:10
18:00
Zumba
Sala 1
18:15
19:10
19:00
Zumba
Sala 2
19:30
20:25
20:00
Zumba
Sala 1
20:15
21:10
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

No actividades available!